Auto Serwis Wudyka

Mroczna 1, 43-300 Bielsko-Biała

+48 510 042 452

Zadzwoń do nas i umów się

PON - PT

8:00-17:00

Wymiana zestawu sprzęgła może być dość wysoka.

Chętnie pomożemy Ci uniknąć przepłacania. ceny sprzęgła są bardzo różne w zależności od samochodu.

Wymiana sprzęgła to skomplikowany i często czasochłonny proces. Ponieważ jest to tak ważny element Twojego samochodu, wiele warsztatów przepłaca za tę usługę.

Chętnie pomożemy Ci uniknąć przepłacania. Cena zaczyna się od 400zł za pracę a ceny kompletu sprzęgła są bardzo różne w zależności od samochodu.

Podobnie jak silnik, sprzęgło jest istotną częścią Twojego samochodu. Odłączając koła od stale pracującego silnika podczas zmiany biegów, komponent ten chroni skrzynię biegów i silnik.

 Samochody napędzane benzyną mogą przejechać ponad 100 000 kilometrow, zanim będą musiały zostać wymienione. Ta żywotność zależy w dużej mierze od sposobu prowadzenia samochodu i częstotliwości użytkowania

Wymiana sprzęgła

Ile kosztuje wymiana zestawu sprzęgła?

Koszt wymiany zestawu sprzęgła różni się w zależności od marki samochodu, modelu i silnika. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w dużym czy małym mieście, cena wymiany zestawu sprzęgła w Twoim pojeździe może być wyższa lub niższa.

Co znajduje się w zestawie sprzęgła?

Ogólnie rzecz biorąc, w całym układzie sprzęgła znajdują się trzy główne elementy: tarcza, tarcza dociskowa i łożysko wyrzutowe. Ponieważ każdy z nich jest stale w użyciu, najlepiej wymienić je wszystkie na raz. Niezastosowanie się do tego może spowodować nierównomierne zużycie tarczy sprzęgła, wpływając na inne części.

Kiedy muszę wymienić sprzęgło?

Jeśli podczas naciskania pedału sprzęgła słychać nietypowe dźwięki, kliknięcia lub zwiększone napięcie, może to oznaczać problem. Inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, gdy chcesz wiedzieć, czy musisz wymienić sprzęgło, to klimat, jakość tarczy i środowisko jazdy. Kierowcy przejeżdżający przez centra miast regularnie często zmieniają biegi. Uważaj! Ciepła pogoda ma zwykle negatywny wpływ na poziom płynu przekładniowego – zwiększając tarcie.

Sprawdzenie Sprzęgła

W razie wątpliwości, czy sprzęgło jest rzeczywiście uszkodzone, na Państwa życzenie przeprowadzimy kontrolę sprzęgła. Dzięki naszej specjalistycznej diagnostyce będziemy w stanie określić, czy sprzęgło jest uszkodzone, zanim rozpoczniemy jakiekolwiek prace przy Twoim pojeździe. Jeśli uważasz, że masz problem ze sprzęgłem, po prostu zabierz swój pojazd do warsztu samochodowego ” AUTO SERWIS WUDYKA, a jeden z naszych wykwalifikowanych techników sprawdzi problem.

Twój samochód, nasza jakość pracy.

Wierzymy w ciężką pracę i poświęcenie

Skontaktuj się z nami poniżej, aby otrzymać bezpłatną wycenę już dziś.

możemy to zrobić razem

Wymiana sprzęgła AUTO SERWIS WUDYKA